Babiš se teprve rozhodne, co s televizí a rozhlasem udělá
S politologem Lubomírem Kopečkem a touhách současné vlády a o tom, kdo vlastně vede opozici.

Babiš nemá žádný velký plán, jak s veřejnoprávními médii naložit. Jejich vysílání nemusí vypadat jako v Polsku nebo v Maďarsku, říká politolog Lubomír Kopeček z Masarykovy univerzity. Ale taky může - práve proto, že Babiš se teprve rozhodne, jak s mocí, kterou nad ČT a ČRo dostane, naloží.
A je vůbec podstatné, jestli má tuzemská opozice nějakého lídra, bez ohledu na to, že se za něj stále automaticky považuje Martin Kupka jako šéf ODS? A jaké šance mají Martin Kuba a Jan Grolich?
O tom všem jsme mluvili v Brně, na další debatě s Respektem.
↓ INZERCE



Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Podcast je součástí série
Veřejné debaty
1 hodina 12 minut
Pro Fica jsou maďarské volby pohroma. Zato Babiš odepsal Orbána už mnohem dřív
Tomáš Brolík23. 4. 2026
1 hodina 26 minut
Do školy s mobilem, nebo bez? Rozhodnutí stále zůstává na ředitelích
Markéta Plíhalová21. 4. 2026
1 hodina 33 minut
Trump už není z teflonu. Prezident začíná sklízet nelibost svých voličů
Dominika Perlínová13. 3. 2026





























