Dnes se ostříháme dohola. Připravte si holicí strojek. Začíná náš videonávod na domácí stříhání. Kdo nemá doma strojek na vlasy, může použít strojek na psy. A začínáme zásadně vzadu. Ve vlastním zájmu: až dojdete dopředu a zděsíte se, už to bude stejně jedno. A nezbude vám než být podle poslední módy – dohola.

Celebrity totiž nezahálejí, i když udržují sociální odstup. Dál vytvářejí trendy. A ten další je: ostříhat se dohola a nejlépe k tomu rovnou udělat videonávod. Ostříhaný je třeba Chris Noth (pan Božský ze Sexu ve městě) i Cristiano Ronaldo (fotbalista z Juventusu a známý šampon). Stříhají se herci, zpěváci, modelky i stylisté. Můžete také požádat o sestřih někoho z rodiny: například Bruce Willis ostříhal svoji dceru. A ta je teď celý tatínek. Ani ministr zdravotnictví Vojtěch nemá nic proti, pokud se jedná o členy jedné domácnosti. Ale varuje: pozor na uši. Ať vám nespadnou pod kombajn, směje se pod rouškou.

Globální kulturní osobnosti následoval ovšem ze všech nejdřív ministr kultury Zaorálek. Protože však neměl k dispozici tento videonávod, vzal to nůžkami a vypadal pak, jak řekl vcelku trefně na tiskové konferenci, jako oškubaný tenisák. Teď má možnost to napravit. Žádoucí výsledek je prostě jenom tenisák.

Také ministryně financí Schillerová vzbudila minulý týden rozruch okolo vlasů. Národ ji podezříval, že byla navzdory karanténě u holiče, a musela se obhajovat, že to je její práce a že to s vlasy docela umí. Následovat náš návod pro ni tedy bude…

I_obalka_R18
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 36 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

I_obalka_R18
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 36 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Karolína Vránková

redaktorka

vrankova_s.jpg
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1333

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte