Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1389.gif
mobrazek_1389.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1389.jpeg
Fotografie: Foto Karol Kučera. • Autor: Respekt

Příběhem vlčí smečky už zase trhající ovce bezmocným beskydským farmářům se v novinách ohlásila okurková sezóna. Kreslíř Respektu Pavel Reisenauer si po roce vybral dovolenou. Agentury přinesly zprávu, že princ Charles má nové vlasy. V Berlíně zemřel jeden z nejvýznamnějších vědců české historie Jaroslav Koutecký (82). Z nebe se sypaly Perseidy. Koruna posílila na tříleté maximum vůči euru (29,25 za jeden kus). Prezident Václav Klaus si pozval na Hrad ministra vnitra a požádal ho o vysvětlení, proč bylo nutné poslat policejní těžkooděnce, aby zbili a rozehnali slzným plynem mládež tančící na hudebním festivalu CzechTek; ministr Bublan slíbil prezidentovi odpověď „co nejdříve“. Kvůli zátahu na CzechTeku klesla popularita premiéra Jiřího Paroubka. Vedle kapala voda, ale nenapil jsem se, kolem prolezla žížala, ale nesnědl jsem ji – necítil jsem ani hlad ani žízeň ani žádnou paniku, jen jsem chtěl žít, řekl novinářům speleolog Martin Bělohourek, pod kterým se při osamělém sestupu do jeskyně Křížův závrt u Sloupu utrhl žebřík a on si pádem do šestimetrové hloubky zlomil a zaklínil nohu tak nešťastně, že se vůbec nemohl hýbat; nezvěstného jeskyňáře po dvou dnech našli a zachránili jeho kolegové. Výkonem 64,27 dolaru za barel překonala cena ropy všechny dosavadní rekordy a analytikové oznámili, že pokoření sedmdesátidolarové hranice je na dohled. Po 14denním vesmírném letu na Zemi…

v33.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v33.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte