Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1648.gif
mobrazek_1648.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1648.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Uplynuly tři roky od útoku al-Káidy na USA. U Náměště se zřítil vrtulník a v jeho troskách zahynulo šest britských vojáků pobývajících tu v rámci společného mezinárodního cvičení Létající nosorožec. Vláda vytvořila komisi na přípravu reformy důchodů. Experti Světové banky napsali ve své výroční zprávě, že Česko stagnuje, a zařadili republiku na poslední místo v reformním žebříčku zemí východní Evropy a Střední Asie. Nahá žena procházející mezi regály se zbožím šokovala plzeňský Kaufland. Velká Británie je země, která je odlišena od evropského kontinentu Kanálem. To jsme si říkali společně se všemi politiky, které jsem v Británii potkal, prohlásil prezident republiky doc. ing. Václav Klaus DrSc. po příletu z návštěvy Londýna; krátce nato pak Klaus odcestoval do Kazachstánu, kde sice nevydobyl osmimiliardový státní dluh, ale dostal čestný doktorát na univerzitě v Alma-ty. Ministerstvo sociálních věcí se rozhodlo, že ve svých ústavech bude na rozdíl od ministerstva zdravotnictví dál lidi zavírat do klecí a sítí. V Bíteši vypukly hody. Nezkušené mládě výra se na nočním lovu srazilo s vlakem a zahynulo u Zábělé. Rudy Kraj „Mlátička“ přijal nabídku hamburské stáje Universum a stal se profesionálním boxerem. Statistikové zjistili, že Češi si kupují čím dál dražší dovolenou. Nezávislá evropská komise vedená bývalým finským prezidentem Marttim Ahtisaarim doporučila v Bruselu členským zemím…

v38.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 41 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v38.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 41 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte