Zkazili jste mi pondělí

V polemickém článku, kterému jste dali podtitul Kdysi skvělý týdeník se začíná podobat ideologickému plátku (Respekt č. 37/2001), jsem před čtyřmi týdny napsal: „Kdysi jsem na Respekt nadával, že má kazí pondělky. Četl jsem jej od poslední stránky až do první a ten den jsem nic kloudného neudělal. Dnes mi stačí několik stanic v tramvaji.“ Rád bych vám sdělil, že jste mi to pondělí po dlouhé době opět zkazili. Poslední číslo Respektu jsem si přečetl od poslední stránky až k první a všechny články, komentáře, téma, recenze, atd. byly naprosto skvělé. Doufám, že si tuto úroveň udržíte! Nyní, když se vám pan premiér á celá vláda (koho tam máte?) postarali o tak efektní reklamní kampaň, by to rozhodně stálo za to.

Tomáš Kulka, Praha

Honysovo jméno jsem nevyslovil

Martin Kontra ve svém textu Se mnou to zvládnete (Respekt č. 44/2001) mimo jiné píše, že „Vadas se podivil výběru ředitele zpravodajství Zbyňka Honyse, který vzhledem ke svému předlistopadovému angažmá v redakci komunistické výchovy Československého rozhlasu čelí nedůvěře mnoha svých podřízených“. Z kontextu vyplývá, že jsem se takto podivil ve veřejném slyšení před Radou ČT. Ze strany Respektu jde o nedorozumění. Nikdy, zejména ne ve vystoupení před Radou ČT, jsem konkrétně jméno pana Zbyňka Honyse u…

45.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 39 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

45.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 39 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte