Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Scéna

Apendix (15. -21. listopadu 1999)

Výročí pádu komunismu v Československu připomíná více akcí.

Výročí pádu komunismu v Československu připomíná více akcí. Vyjímáme z nich:

Divadlo: Brněnské divadlo Husa na provázku připravilo na 17. listopad třetí vydání „pódiových novin“ Rozrazil (k současnosti). V pražském divadle Archa se ve výroční den koná vernisáž výstavy Normal total, shromažďující „atributy doby, na kterou jsme už skoro zapomněli“.

Akce: V sobotu 20. listopadu se na Václavském náměstí v Praze koná koncert 10 let poté, na němž vystoupí Marta Kubišová, Jaroslav Hutka, bratři Ebenové, Vladimír Mišík, Bára Basiková, Jiří Dědeček, Jan Burian, skupiny Stromboli, C & K Vokál a Pražský výběr. Ohlášen je také Václav Havel a Václav Malý. Uvádí Lumír Tuček a Zdeněk Suchý.

Televize: Ve středu 17. 11. vysílá ČT 1 od 13. 55 přímý přenos z Pražského hradu ze zahájení konference 10 let poté - na prahu nového tisíciletí, jež by se měla konat za účasti tehdejších protagonistů mezinárodní politiky. Očekáváni jsou Bush, Gorbačov, Kohl, Thatcherová, Walesa, Mitterrandová, z domova Havel, Klaus a Zeman a řada dalších osobností z akademického, kulturního a hospodářského prostředí. Dohrou konference bude večerní slavnostní ceremonie, na níž prezident předá vysoká státní vyznamenání (20. 00, ČT 1). Po jejím skončení následuje na stejném kanále dvouhodinový dokumentární film Tenkrát (autoři Robert Sedláček a Radim Procházka). Jde o pokus rekonstruovat okolnosti a souvislosti rychlého zhroucení totalitní moci, jež následovalo po 17.…

47.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 45 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

47.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 45 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte