Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Video

Buchty a loutky: Psycho reloaded

Divadlení soubor Buchty a loutky vypráví přes dvacet let příběhy pro děti i dospělé. Těm starším připravil na prknech Švandova divadla představení podle knihy Martina Ryšavého Cesty na Sibiř. O novém kousku loutkařské party si můžete přečíst v tištěném vydání Respektu 18/2012. Video je ukázkou předchozího představení vzdávající (s patřičnou dávkou ironie) hold filmu Psycho.

Psycho Reloaded
Psycho Reloaded • Autor: Respekt


Divadlení soubor Buchty a loutky vypráví přes dvacet let příběhy pro děti i dospělé. Těm starším připravil na prknech Švandova divadla představení podle knihy Martina Ryšavého Cesty na Sibiř. O novém kousku loutkařské party si můžete přečíst v tištěném vydání Respektu 18/2012. Video je ukázkou předchozího představení vzdávající (s patřičnou dávkou ironie) hold filmu Psycho.

https://www.youtube.com/watch?v=QGo6Yh_0U8k

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte