Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Kultura

Dělníci kultury

Napravení hodného kluka. Tak by se dal popsat nový speciál Baby J stand-up komika Johna Mulaneyho pro Netflix, který začíná slovy: „V posledních letech jsem na sobě odvedl dost práce. A došlo mi, že budu v pořádku, dokud se mi bude dostávat neustálé pozornosti okolí.“ Poukazování na mladickou vizáž spojené s trápeními staré duše i touha být oblíbený tvořila vždy ústřední téma jeho humoru. Na prahu čtyřicítky však Mulaney dosavadní ztřeštěnost upozaďuje a soustředí se na krátké období svého života, které začalo v prosinci roku 2020.   

Jeho závislost na lécích na předpis a kokainu už byla natolik silná a nedala se přehlížet, že se dvanáct jeho přátel  rozhodlo uspořádat intervenci a přesvědčit ho, aby šel na odvykání. Na sraz, kde mu měli promluvit do duše, přišel o dvě hodiny později a sjetý. Tento incident plus následující události z léčebny tvoří materiál celého stand-upu.

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 51 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 51 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.