Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Upřímná 
samoživitelka

Provozovatelku Rýchorské boudy v Krkonoších Alenu Duškovou oslovil spot, který natočilo 33 známých českých žen na podporu samoživitelek. A protože měla na konci září volné pokoje, nabídla je samoživitelkám s dětmi zdarma. Přidala i slova o tom, že také ona byla ve stejné situaci a ví, co to obnáší – nejen finanční nouzi, ale i stres: „Kolikrát jim večer ukápne slza, protože jsou někdy na děti protivné a pak si to vyčítají.“

Despekt:

Ježíšmarjá, primátor!

Kandidát ČSSD na brněnského primátora Oliver Pospíšil se zřejmě rozhodl uspět v soutěži o nejtrapnější volební klip. Se slovem „ježíšmarjá“ vylézá z kontejneru na papír, přítomné seniorce vypráví, že se „tady trochu začetl“, ale „hlavně na ni čeká“. Žena se kupodivu nevyděsí, ale počká, až jí Pospíšil slíbí, že nebude muset platit za popelnice.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte