Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

RESPEKT - DESPEKT

06_respekt_repro_respekt_R35_2010_n.jpg
06_respekt_repro_respekt_R35_2010_n.jpg

RESPEKT

06_respekt_repro_respekt_R35_2010_s.jpg
06_respekt_repro_respekt_R35_2010_s.jpg
Transparency International dohonila korupčníka

Organizace Transparency International přišla na korupci na ministerstvu průmyslu a obchodu a nejenže případ objasnila, ale nakonec dotáhla i do konce – na jednoho z vysokých úředníků, dnes už bývalého ředitele sekce strukturálních fondů Miroslava Elfmarka, podala trestní oznámení. A za to si rozhodně zaslouží respekt. Miroslav Elfmark je podezřelý z toho, že dostal úplatek za ovlivnění výběrového řízení na zakázku za čtvrt miliardy korun na dodavatele IT systému pro společnost CzechInvest. Z funkce ředitele ho už v srpnu ministr Martin Kocourek odvolal, našel prý lepšího odborníka.

DESPEKT

06_despekt_cudlin_R35_2010_s.jpg
06_despekt_cudlin_R35_2010_s.jpg
Topolánkovy výhodné kontakty

Expremiér Mirek Topolánek pracuje pro energetické společnosti, jedná s bankami i s ropnými firmami a v byznysu mu prý velmi pomáhají kontakty z politiky. „Vyřizuji bankovní garance, jednám s klienty. Mnohdy má tato činnost polostátní nebo státní charakter a tam jsou kontakty k nezaplacení,“ popsal svou dnešní pracovní rutinu deníku MF Dnes. Prozradit, které energetické firmy mu za jeho služby platí, však odmítl. Topolánek se tak tváří jako suverénní soukromá osoba, kterou však není. Za podobnými „kontakty“ bez vysvětlení zůstává značné podezření, vedoucí nejen k samotnému expremiérovi, ale i ODS.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte