0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Editorial19. 2. 20051 minuta

Editorial

Vážené dámy, vážení pánové, i v tomto čísle pokračujeme v odhalování podnikání manželky premiéra Šárky Grossové. V tuto chvíli již případ získává rozměry doslova kriminální, jak se podařilo odhalit Jaroslavu Spurnému a Janě Neumannové. Premiér Gross se už minulý týden nechal ve sněmovně slyšet, že proti Respektu podniká právní kroky. Přitom většinu našich informací během poslaneckých interpelací potvrdil a ty ostatní jsou z otevřených zdrojů. V ekonomické rubrice doporučujeme rozhovor s novým členem ČNB Miroslavem Singerem a v domácí rubrice článek o mizejících kouzelných místech českých měst. V příštím čísle se můžete těšit na téma ze Saúdské Arábie a samozřejmě další sledování vnitropolitické situace, která se stále více zahřívá. Přejeme hezký, byť chladný týden.

Vážené dámy, vážení pánové,

i v tomto čísle pokračujeme v odhalování podnikání manželky premiéra Šárky Grossové. V tuto chvíli již případ získává rozměry doslova kriminální, jak se podařilo odhalit Jaroslavu Spurnému a Janě Neumannové. Premiér Gross se už minulý týden nechal ve sněmovně slyšet, že proti Respektu podniká právní kroky. Přitom většinu našich informací během poslaneckých interpelací potvrdil a ty ostatní jsou z otevřených zdrojů.

V ekonomické rubrice doporučujeme rozhovor s novým členem ČNB Miroslavem Singerem a v domácí rubrice článek o mizejících kouzelných místech českých měst. V příštím čísle se můžete těšit na téma ze Saúdské Arábie a samozřejmě další sledování vnitropolitické situace, která se stále více zahřívá. Přejeme hezký, byť chladný týden.

↓ INZERCE
Inzerce Budvar
Inzerce Budvar

Předplaťte si Respekt a nepřicházejte o cenné informace.

Online přístup ke všem článkům a archivu

Články i v audioverzi a mobilní aplikaci
Možnost odemknout články pro blízké
od 150 Kč/měsíc