Chcete číslo cizí kreditní karty? A stačí vám jakékoli, nebo potřebujete zaručenou minimální výši zůstatku? Žádný problém, oboje můžete mít, rozdíl je jen v ceně. Počítačová kriminalita na sebe stále častěji bere podstatně drsnější podobu, než je nabourávání stránek vládních institucí nemravnými obrázky a slogany typu Válka je vůl. Černý trh s čísly kreditních karet a jiných dokladů na internetu jen kvete a dělá těžkou hlavu policistům i finančním institucím po celém světě. Řešení je přitom v nedohlednu.

Přijďte, poradíme, posloužíme

Pokud nestojíte jen o nákup, ale také o solidní poučení, zkuste třeba www.carderplanet.com. Můžete koupit nebo vyměnit nejen čísla kreditních karet, ale také americká čísla sociálního pojištění, řidičských průkazů a třeba i pasů. Za malý příplatek si můžete sami vybrat adresu, která se má přiřadit k pořízené kreditní kartě, za větší příplatek se adresa a další kontaktní údaje mohou měnit průběžně, aby se vystopování nabyvatele maximálně ztížilo. Kreditka se zůstatkem účtu kolem pěti tisíc dolarů se prodává za cenu okolo dvou set. Většina služeb je „jen pro členy“, informace jsou však dostupné všem. K dispozici jsou podrobné analýzy algoritmů používaných při stanovení a ověřování čísel kreditních karet, návody a obchodní nabídky na „klonování“ plastikových karet, upozornění na bezpečnostní agentury bojující s tímto typem zločinu. Ne všechny, ale mnohé příspěvky prozrazují velmi fundované autory s dobrým vzděláním. Na…

44.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

44.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte