Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Minulý týden

Minulý týden

Deset tisíc mládenců a dívek se sjelo na ilegální technoparty u Višňové na Frýdlantsku. Mostecké uhelné stoupl zisk. Indie oznámila, že místo letounů L-159 z Aera Vodochody koupí pro svou armádu raději britské hawky. Na parkovišti před pražským supermarketem Černý most zabavili policisté gangsterům půl metráku semtexu. Ze zdravotních důvodů odstoupil pražský radní Filip Dvořák (ODS), podezřívaný už několik měsíců z rozsáhlé korupce. Vzpíral se prý už při nakládání do převozního auta a na jatkách pak dokonce utekl pryč, k lesu, kde se začal pást a nedal se chytit - tak ho kolega, který je v civilu myslivec, zastřelil ze samopalu, popsal deníku Právo jeden ze zasahujících policistů příběh zavážky masa do jatek ve Stříbře, který pak noviny opatřily titulkem „Rozzuřeného býka skolila až třetí kulka“. Pokračovalo léto. „Českou úrodu ničí slimáci zavlečení z Portugalska!“ uvedla na své první straně Mladá fronta Dnes. Veřejnosti se po roční odmlce opět přihlásil hledač pokladů Josef Mužík a oznámil, že po dvanácti letech je teď už opravdu a definitivně u cíle a co nevidět najde poklad zanechaný nacisty v podzemních chodbách u Štěchovic. Česká národní banka zlevnila peníze. Šest studentů hudby z francouzského Nantes přijelo do Ústí nad Labem pomoci s organizací prázdnin pro tamní romské děti. Boj o TV Nova skončil smírem mezi Šmejcem a Kellnerem. Začaly Prázdniny v Telči. Přijde vám třeba papír, že pan X udělal věc Y, a vy musíte vědět: sakra, ten papír není na…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 42 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 42 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.