Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Československá obec legionářská předala na Pražském hradě pamětní medaili třicítce dosud žijících členů The Guinea Pig Clubu, který sdružuje těžce zmrzačené válečné letce Royal Air Force. Na státních středních školách se konaly přijímačky. Květnou nedělí začal, Velkým pátkem pokračoval a pondělním zmrtvýchvstáním skončil velikonoční týden. V Krkonoších se lyžovalo. Na hrad Rožmberk se pro oživení víkendových prohlídek vrátila bílá paní. Noviny informovaly, že odchází Paul Newman a že slovenská policie zatkla skrývajícího se Mečiara. Jsem nevinen - já jenom podepisoval papíry, co mi dali, a nekontroloval jsem, co v nich je, prohlásil před soudem v Praze bývalý místopředseda ODS Libor Novák, který je obžalovaný z toho, že v roce 1995 rozepisoval sponzorské dary na menší částky, aby se jeho strana vyhnula platbě daní. V Praze protestovalo tři sta odpůrců globalizace. Ministr zemědělství Jan Fencl jednal v Egyptě o možnosti, že by české firmy pomohly Káhiře zavodnit poušť. Čtyřkoalice představila nové logo. Přišlo se na to, že Český rozhlas používá kradený software. Je to záhada, protože ukrást takové množství vůbec není jednoduché - i kdyby se zlodějům nějak podařilo přistavit si ke skladišti vlak a naložení jedné kostky jim zabralo jen pět vteřin, museli by je nepřetržitě házet šest a půl dne, komentoval překvapený šéf investic olomoucké radnice Miroslav Kubín fakt, že se ze skladu na kraji Olomouce ztratilo sto deset tisíc dlažebních kostek vzor "kočičí…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 31 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 31 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.