0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Americká krása4. 7. 20246 minut

Odstoupí Joe Biden z kampaně? Nastává chvíle Kamaly Harris?

Amerického prezidenta dělí od konce politické kariéry jen malý krůček

Autor: Profimedia

Čtete jeden z našich pravidelných newsletterů. Přihlaste se k jejich odběru a budou vám chodit do e-mailové schránky. Píšou je pro vás Tomáš Brolík, Pavel Turek, Magdaléna Fajtová, František Trojan, Ondřej Kundra, Jiří Sobota, Silvie Lauder a Andrea Procházková.

Zdravím vážené čtenáře našeho pravidelného amerického newsletteru.

Minulý týden jsem na tomto místě ještě s jistým napětím psal o tom, že zbývají pouze hodiny do dost možná přelomové události letošní prezidentské kampaně. Úřadující prezident Joe Biden se měl v první předvolební debatě střetnout se svým politickým sokem Donaldem Trumpem. Biden v průzkumech mírně, ale systematicky zaostával, debata měla být první a možná také poslední příležitostí, jak nepříznivý vývoj zvrátit.

↓ INZERCE
Inzerce Budvar
Inzerce Budvar

Jak souboj dopadl, nejspíše víte. Debatu sledoval náš malý tým, který pro vás připravuje stejnojmenný podcast Americká krása. Při sledování jsme měli zapnutý mikrofon a hned po ukončení debaty jsme také nahráli debatu, v níž jsme se snažili naživo pochopit, co se vlastně právě odehrálo. Náš nevěřícný údiv nad nečekaně jednoznačným fiaskem prezidenta Bidena je tak na věčné časy zaznamenán zde.

Předplaťte si Respekt a nepřicházejte o cenné informace.

Online přístup ke všem článkům a archivu

Články i v audioverzi a mobilní aplikaci
Možnost odemknout články pro blízké
od 150 Kč/měsíc