Varování! Tenhle sloupek je až od osmnácti. Nezletilí ať nepokračují ve čtení. Četbu dále nedoporučujeme lidem, kteří mají pocit, že se svět zbláznil. Protože se asi vážně trochu zbláznil. A vabbing je toho důkazem. Ale co se dá dělat, je to trend.

Vysvětlíme to. Týká se to vaginy – tomuto slovu se nevyhneme, neboť termín vabbing je složený ze slov vagina a dabing. Jde o to, že díky vabbingu dostane vagina příležitost hovořit. Jazykem jí vlastním, za pomoci feromonů a pachů, které mají moc oslovit a přilákat muže. Vabbingem se vábí… Žena muže jako laň jelena, králice králíka a mravenčice mravence. I když – existují mravenčice? Nevíme jistě a omlouváme se odborníkům na mravence. Možná už také nebudou chtít pokračovat v četbě a raději sáhnou do knihovny po Ferdovi.

Je však jisté, že zvířecí samičky lákají samce na své pachy a feromony. Lidské samice se snaží o totéž. A jak? Civilizovaně, asi jako používají parfém. Sekretem z vlastní vaginy se decentně potřou na klíčních kostech, za ušima či na zápěstích. Nechutné? Prý vůbec, říká hlavní propagátorka vabbingu Shan Boodram. Je to sexuoložka a koučka intimity a vztahů, která své názory prezentuje hlavně na sociálních sítích a v podcastu Lovers and Friends.

A má tisíce sledujících, kteří jí věří. Vzkazuje jim: „Představa, že naše tělo páchne, a musíme ho proto vylepšit za pomoci komerčních kosmetických výrobků, je produktem konzumerismu.“ Podle ní je nejlepší se vrátit k předkonzumentským dobám a využít svůj…

1_obalka_R31
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

1_obalka_R31
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Karolína Vránková

redaktorka

vrankova_s.jpg
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1326

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte