Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Politika

Boss ČSSD bije lidi

  • Autor: Respekt
• Autor: Respekt

Na severu Čech proběhl experiment: politik zbil člověka kvůli „nedostatku úcty“. Strany na tom nevidí nic zvláštního, voliči také ne. Stane se to normou?

Policie ročně řeší na tři tisíce rvaček a útoků, ale tyhle rány pěstí byly výjimečné. Násilníkem byl mocný politik a podnikatel z Teplic, který zbil do bezvědomí člověka jen proto, že mu v rozhovoru „neprokazoval dostatečnou úctu“. Šokující případ se dostal na světlo koncem února díky reportérům zpravodajského serveru Aktuálně.cz a hned vyšly najevo další překvapivé okolnosti. Především ta, že během celého roku, který od politikova násilí tiše uběhl, se věcí nezabývala žádná ze zdejších politických sil. Další krajská a celostátní kariéra sociálnědemokratického regionálního lídra, který neváhá srazit k zemi člověka kvůli „neuctivým“ rukám v kapse, tak zůstává na pořadu dne.

  • Autor: Respekt
• Autor: Respekt

Zavolejte sanitku

Petra Paroubková

měla na sobě jednu ze svých rób od své dvorní návrhářky Jany Berg. Plesový večer strávila minulou sobotu spolu se svým manželem, jeho poslaneckým asistentem, šéfem severočeské ČSSD a kmotrem jejich dítěte

Petrem Bendou

a několika dalšími spolustraníky. Z pohledu veřejného zájmu by šlo o snadno přehlédnutelnou akci. Kdyby to nebyl ten samý ples města Teplic, na kterém přesně před rokem zmlátil Bendův…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 48 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 48 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.