Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

Editorial

Prvním jarním číslem se vine téma filmu. Ať už je to <a href="http://respekt.cz/c1-36295810-pohodicka-pul-pravdy-o-ceskem-filmu">polemika</a>, jestli je v české kinematografii určující snaha zobrazovat nekonfliktní pohodičku, <a href="http://respekt.cz/c1-36295930-film-je-v-krizi-uz-od-lumi-232-ru">rozhovor</a> s dokumentaristou a producentem Gunnarem Berghdalem nebo <a href="http://respekt.cz/c1-36295930-film-je-v-krizi-uz-od-lumi-232-ru">recenze filmu 300</a>: Bitva u Thermopyl.

Vážené dámy a pánové,

prvním jarním číslem se vine téma filmu. Ať už je to polemika, jestli je v české kinematografii určující snaha zobrazovat nekonfliktní pohodičku, rozhovor s dokumentaristou a producentem Gunnarem Berghdalem nebo recenze filmu 300: Bitva u Thermopyl. Dohromady texty ukazují hlavní trendy v kinematografii.

Pokud vás pohyblivé obrázky nezajímají, rozhodně stojí za pozornost hlavní článek čísla, který se věnuje bolesti. Málokdo se jí v životě vyhne, ale stále častěji slyšíme, že utrpení můžeme díky moderní technice a lékům obejít. Je tu ale i odvrácená stránka tohoto pokroku, které se Petr Třešňák a Kateřina Mahdalová také věnují.

Příjemné čtení vám přeje

Erik Tabery

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Erik Tabery

šéfredaktor

erik_novy
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 2023
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte