Trochu divoké, ale děláme to taky

Na reklamní strategii Radia Kiss jsme se zeptali ve čtyřech konkurenčních stanicích

RADIO CITY

Michal Holubovský, promotion: "Přístup Radia Kiss považuji za trochu neseriózní. Je to dravý, tak trochu bezohledný, podbízivý styl.Soutěže pořádáme samozřejmě taky, většinou je za reklamu sponzorují svými výrobky nebo službami různé firmy. Největšími výhrami, které se u nás daly získat, byly různé zájezdy cestovních kanceláří. Všechno v hodnotě mezi pěti až deseti tisíci.

RADIO VOX

Luboš Vácha, oddělení propagace: "Nevím, jestli se druh sebereklamy, kterou Radio Kiss dělá, dá nazvat přímo nekalou konkurencí. Každopádně si ale myslím, že za svoji úvodní bombastickou kampaň, kdy ohromnými samolepkami oblepili bez příslušných povolení celou Prahu, dluží pražskému magistrátu hezkou hromádku peněz. My jsme vzhledem k našemu zaměření od soutěží trochu upustili, navíc jsme už dostali první signály, že tyto soutěže začínají našim posluchačům vadit.

EVROPA 2

Josef Vlček, programový ředitel: Samozřejmě taky děláme soutěže. Naší nejstarší je Měšec Evropy 2. Už se při ní také stalo, že se nám někdo ohlásil: „Přeladil jsem na Radio Kiss.“ Moderátor se potom toho člověka ptal, proč se tak ohlásil, když je zvykem se do telefonu představit, a on se hned začal omlouvat: „Ne, já poslouchám pravidelně Evropu dvě a vím přesně, kolik je v měšci, ale pro jistotu říkám i to Přeladil jsem na Radio Kiss.“ "Pokud jde…

10.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 20 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

10.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 20 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte