Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Reklama

Často hledáte, jak…

Tiskové zprávy

Respekt.cz zavedl platby za články kartou

Týdeník Respekt nabídl jako první médium v České republice čtenářům nové možnosti, jak se dostat k placenému obsahu na webu www.respekt.cz – a to prostřednictvím platebních karet.

Týdeník Respekt nabídl jako první médium v České republice čtenářům nové možnosti, jak se dostat k placenému obsahu na webu www.respekt.cz – a to prostřednictvím platebních karet. Jeho systém podporuje karty Maestro, MasterCard, Visa a Visa Electron. Respekt zároveň umožnil přístup k jednotlivým článkům pomocí SMS plateb.

„Platby kartou nebo SMS zprávami jsou pohodlným způsobem, jak zpřístupnit kvalitní články Respektu občasným čtenářům a ne jen předplatitelům,“ říká šéfredaktor Respektu Martin M. Šimečka. „Nyní je velmi snadné se k požadovaným článkům dostat,“ dodává M. Šimečka.

Web RESPEKT.CZ zpoplatňuje přístup k většině článků z tištěného vydání týdeníku Respekt, ale krom toho nabízí i přes dvě stě nezpoplatněných zpráv a komentářů týdně. Pokud čtenář na webu klikne na titulek zpoplatněného článku označeného symbolem

, zobrazí se jeho začátek, přihlašovací okno pro předplatitele a pro ostatní návštěvníky nabídka, zda chtějí zaplatit pomocí SMS nebo prostřednictvím platební karty.

***

Kontakt:

Vladimír Bystrov

mediální zástupce týdeníku Respekt

Bison & Rose Public Relations

tel.: +420 233 014 040

GSM: +420 777 130 788

[email protected]

Doplňující informace:

Týdeník Respekt si od svého vzniku v roce 1990 udržuje pozici vlivného názorového týdeníku. Na svých stránkách shrnuje a analyzuje nejdůležitější politické, ekonomické a kulturní zprávy z České republiky a ze zahraničí. Dobré jméno Respekt získal zejména díky investigativní a reportážní žurnalistice. Týdeník vychází v nákladu 25 tisíc kusů a každý týden ho čte 88 tisíc čtenářů.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].