0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Rozhovory12. 6. 201910 minut

Nikdo mi neřekl: Končíme

Lili • Autor: Milan Jaroš

Otázky na sex, peníze i rap. A také na další témata, která v éteru často nepadají. Videorozhovory Real Talk vedené moderátorkou Lili se staly během půl roku své existence nepřehlédnutelným fenoménem českého YouTube. Prostor tu dostávají největší hvězdy tuzemského rapu, které se střídají s umělci, politiky i sportovci. Vše probíhá v uvolněné atmosféře a mluví se jazykem ulice. Lili je spustila na svoje triko bez záštity mediálního domu. Sama si je připravuje, stříhá finální tvar a na rozdíl od Respektu si se všemi svými hosty tyká.

Nechají se hosté snadno přemluvit, aby přišli do Real Talku?

↓ INZERCE
Inzerce Budvar
Inzerce Budvar

Ne.

Proč?

Protože pro hodně lidí jsou moje otázky asi moc na tělo.

Sama říkáte, Real Talk by nebyl Real Talkem, kdyby se v něm nemluvilo o sexu, penězích a rapu. Zrovna otázka peněz je v českém prostředí hraniční. Není slušné ji položit a spousta hostů na ni nechce odpovídat. Zdypovídaní se u ní vžcky kroutí, obcházejí ji, odmítají ji. Pokud si dobře vybavuji, pouze bulvární novinář Pavel Novotný mluvil o svém příjmu bez mrknutí oka. Proč je důležité, aby padla?

Myslím si, že v české společnosti máme dvě tabu, o kterých se nemluví. První jsou prachy a druhé je víra v boha – respektive cosi niterného…

Předplaťte si Respekt a nepřicházejte o cenné informace.

Online přístup ke všem článkům a archivu

Články i v audioverzi a mobilní aplikaci
Možnost odemknout články pro blízké
od 150 Kč/měsíc