Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Nenechte si ujít

Jak být věčně mladý

Kde jen ten kroužek může být? • Autor: Globe Media /  Reuters
Kde jen ten kroužek může být? • Autor: Globe Media / Reuters

Je známo, že každý touží být neustále mladý - stáří se změnilo na nějakou nemoc, která by se dala pořádně zahnat práškama, kdyby se pořádně chtělo a majitele této nemoci se hodí jen k tomu, aby se stali obětí politických vášní jednou za čtyři roky.

Ta touha má někdy srandovní ksicht - například, když má někdo ten ksicht pořádně prořezanej a vystuženej tim jedem z masa.

Co mě ale přivedlo k takovejmhle úvahám, že jo.

Včera jsem byl plavat - jelikož chci být neustále mladý, chodim plavat. Ve skutečnosti ale chodim plavat proto, aby mě nebolely záda a  neměl jsem deprese.

Ty mám stejně, ale to je jedno.

Jo, vlastně už nemám peníze na prášky - chození do bazénu je levnější, než prášky na bolest zad. Tohle ale není samozřejmě nic novýho  - že je pohyb léčivý a kdo si neudělá čas na pohyb, musí si udělat čas na nemoci je už taky prohnilá pravda. Všichni to vědí.

Proč teda furt žerete ty prášky??! Máte snad tolik peněz?? To se mi snad zdá…

Jo, ale to jsem odbočil.

Včera při tom plavání jsem byl v bazénu nejmladší. Ne jako, že bych si připadal věčně mladý, ale byl jsem určitě mladší, než skupinka důchodců, převalujících se líně ve vodě jako nějaké sirény kombinované s masožravými velrybami.

Celý příspěvek o mládí a plavání můžete číst na blogu autora.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].