0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Společnost24. 8. 20122 minuty

Krabičky a celebrity

Naše celebrity mají perné léto. Celebrita David Michal (66) se zúčastnil každoroční neckiády na rybníce Velké Dářko. Jeho fanoušci se těšili, až mezi ně přijde vyprávět fóry, Michal se však držel zalezlý v mezeře mezi karavany a tvrdil, že místo neckiády poslouchá cikády. Zřejmě ale lhal! Podařilo se nám zjistit, že skutečnou příčinou byl velký hranatý útvar, který se mu vytvořil na břiše. Víme proč!!!↓ INZERCE
Inzerce Budvar
Inzerce Budvar

Nejdřív ale co to je krabičková dieta. Znamená to, že jídlo se pojídá z krabiček, a pak se hubne. Ne, dokonce ani naše celebrity si nemyslí, že pokrm bude méně výživný, když se zkonzumuje z krabice. Jde o to, že jídlo vybírá nutriční poradce, ať už to znamená cokoli. Namíchá správný poměr tvarůžku a tvarůžků a cukín a spočítá kalorie. Personál to pak naklade do krabiček – do jedné snídani, do druhé svačinu, dále oběd, další svačinu a večeři. Zákazník si to objedná a zřízenec mu ráno doručí krabice na celý den. Zajímavých na tom je hned několik věcí. Zaprvé, jak obor podnikání „dávání jídla do krabic“ u nás vzkvétá – pustila se do něj v posledních měsících řada firem. A pak také, že vzkvétá jenom u  nás. Čeští strávníci hromadně přecházejí na jídlo z krabic a spotřeba talířů prudce klesá. Řadovým strávníkům jdou příkladem naše celebrity. Jenom naše, žádné cizí – Brangelině (dohromady asi 90) by se taková nehoda jako Davidu Michalovi stát nemohla.

A co to tedy prováděl David Michal? Jak jsme zjistili, také on si na tento den objednal krabičkovou dietu a krabice mu byly doručeny i s podrobným návodem. V něm stálo: „První krabici snězte ihned, další za tři hodiny.“ „David to vzal doslova,“ vysvětlil nám jeho známý. Celebrita snědla krabici vcelku!! Ta se mu pak vzpříčila v trávicím traktu a zoufalý David Michal volal na pomoc nutričního poradce, který se s ním zavřel na zbytek dne do karavanu. „To bylo nářku na Velkém Dářku!“ řekl nám po akci. Naše celebrity mají perné léto.

69 sloupek archiv R34 2012 • Autor: Respekt
69 sloupek archiv R34 2012 • Autor: Respekt

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].