Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Zachráněná svatba

Nejvyšší správní soud smetl námitky úřadů proti svatbě Ukrajinky s mentálně postiženým Čechem. Ke sňatku došlo týden před vypršením víza nevěsty. Manželé spolu nežili a neprošli u testů, jak dobře se znají, úředníci proto chtěli ženu vyhostit. Soud jim ale případ vrátil s tím, že „lidé jsou různí a uzavírají sňatky z různých pohnutek“ a že ne vše, co „v očích orgánu nedosahuje kvality ideálního manželství“, lze brát jako účelové.

Despekt:

Spolana opět v čele

Neratovická chemička Spolana už počtvrté vyhrála v žebříčku největších znečišťovatelů, který každoročně sestavuje organizace Arnika. Důvodem je produkce karcinogenů a dalších škodlivin. Továrna se hájí tím, že splňuje všechny normy a předpisy. Jejich účinnost se ale ve světle žebříčku jeví jako sporná – i proto, že podle dat z oficiálních zdrojů produkce toxických látek v průmyslu roste.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte