Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Redakce Editorial

Povedený rok 2018

03_redakce_foto Milan Bureš
redakce • Autor: Milan Bureš

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

toto je poslední letošní číslo (respektive dvojčíslo), takže bych vám rád poděkoval a popřál. Poděkoval za vaši přízeň, která je v čase stále rostoucích útoků na novináře dvojnásob důležitá. Přání je poměrně jednoduché, ať se vám příští rok vydaří.

Reklama
Reklama

Jak už se stalo tradicí, najdete v tomto vydání literární přílohu, přes padesát stran textů mimo jiné od Radky Třeštíkové, Petry Hůlové, Jaroslava Rudiše či Petra Borkovce. Obrazový doprovod je tentokrát od Věry Novákové a celou přílohu připravil Jan H. Vitvar.

Toto je dvojčíslo, takže další vydání najdete na stáncích či doma ve schránce 2. ledna 2018. Užijte si svátky a už teď se na vás těšíme v příštím roce, kdy si nejen budeme vybírat hlavu státu, ale také připomínat sto let od vzniku republiky.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

inspirativní čtení vám přeje

Erik Tabery

šéfredaktor

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte