Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt - despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Virtuální Solovky

Vladimír Putin možná říká něco jiného, ale gulagy existovaly a jejich oběti je třeba si připomínat. Když to v současnosti nejde přímo v Rusku, mohlo by to být možné alespoň na webu. Pokusí se o to skupina českých historiků a rusistů, kteří na serveru Hithit vybrali prostředky na virtuální 3D muzeum, které by mělo skutečnou procházku někdejším peklem živě evokovat.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Ministr vyvažující

Dan Ťok, úřadující ministr dopravy, se obrátil na Radu Českého rozhlasu, aby posoudila, zda reportáž o možných nesrovnalostech jeho bývalé firmy byla „objektivní a vyvážená“. Někteří politici, Dan Ťok mezi nimi, si zjevně představují, že „vyváženost“ znamená ohlašovat posluchačům leda rozsudky soudců. Reportáž upozornila na možný problém, nic víc. Ministr Ťok – nechce-li odstoupit – by se teď měl snažit podezření vyvrátit. Taková už je řehole politiků.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte