Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Pochod do Klimkovic

Na náměstí ve Frýdku-Místku se sešlo tři sta padesát elitních vojáků z Přáslavic a vydali se na pochod do třicet kilometrů vzdálené léčebny v Klimkovicích.  Tam leží jejich kolega Lukáš Hirka, těžce raněný při bojích v Afghánistánu. Lukáš Hirka je po zásahu střepinou na vozíku a jeho kolegové se jej snažili svojí návštěvou provázenou vojenskými poctami podpořit v léčbě.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Parkovat, jak se Humlovi zlíbí

Po minulém týdnu platí opět o něco víc, že všichni jsme si v Česku rovni, a poslanci jsou si rovnější. Schválili totiž návrh svého kolegy Stanislava Humla (ČSSD), který znemožňuje policii odtáhnout jejich nevhodně zaparkovaná auta. A vzhledem k tomu, že poslanecké auto nesmí podle zákona dostat ani „botičku“, budou moct čeští zákonodárci zřejmě nechat auto všude, kde se jim zlíbí. Malá Strana, kde parlament sídlí, se má na co těšit.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte