Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

RESPEKT - DESPEKT

10_respekt_R42_2010_n.jpg
10_respekt_R42_2010_n.jpg

RESPEKT

10_respekt_R42_2010_s.jpg
10_respekt_R42_2010_s.jpg
Nádraží v Ústí nad Orlicí zůstane

Historické nádraží v Ústí nad Orlicí zůstane zachováno, peníze na jeho opravu po několikaletém sporu nakonec uvolní ministerstvo kultury. Budova měla podle plánů ustoupit modernizaci železničního koridoru, proti čemuž bojovalo občanské sdružení Nádraží nedáme!. Ačkoli budoucnost nádraží dlouho vypadala beznadějně, lidé se nevzdali a za svou vytrvalost si rozhodně zaslouží respekt.

 

DESPEKT

10_despekt_R42_2010_s.jpg
10_despekt_R42_2010_s.jpg
ČTK ruší posty zahraničních zpravodajů

Po Paříži přichází na řadu Vídeň. Veřejnoprávní tisková agentura ČTK letos kvůli nedostatku peněz rozhodla o zrušení dalšího postu zahraničního zpravodaje. Agentura se do minusu dostala už v loňském roce, a přestože má ČTK podle zákona nárok na státní dotaci, ministerstvo financí se placení vyhýbá. Udržet si vlastní zpravodajství ze světa je jistě nákladná záležitost, ale přesto by se vyplatila, protože opačný krok nás vzdálí od okolního světa.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte