Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Diskuse

Jen pro vyvolené

Je i naším záměrem usilovat „o lepší pražskou kulturu“, aktivně jsme tak jednaly v minulosti a budeme tak jednat i nadále. Chtěly jsme tímto okomentovat nekritickou veřejnou prezentaci dosažených výsledků.

Je i naším záměrem usilovat „o lepší pražskou kulturu“, aktivně jsme tak jednaly v minulosti a budeme tak jednat i nadále. Chtěly jsme tímto okomentovat nekritickou veřejnou prezentaci dosažených výsledků.

Náš článek rovněž nevznikl jen ze sobecké potřeby získat pro sebe, respektive pro divadlo Alfred ve dvoře, maximum peněz, ale mimo jiné také z popudu našich dalších kolegů závislých na grantech. Abychom tato tvrzení podpořily, umístíme celý článek, který je v Respektu krácen, na stránky www.econnect.ecn.czwww.bezkorupce.cz, kde ho bude moci každý souhlasící podepsat.

Stále tedy tvrdíme: reforma grantového systému je nedokončená, odborníci v grantové komisi jsou v menšině – nejsou dodržována platná pravidla grantového řízení, veřejná slyšení nemají na rozhodování komise žádný vliv.

Navíc bylo letos v rámci čtyřletých grantů opět nerovnoměrně rozděleno 28,8 % z celkového rozpočtu mezi tři kluby; 71,2 % potom mezi 39 zbývajících žadatelů z nejrůznějších kulturních oblastí.

v13.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 44 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v13.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 44 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte