Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Editorial

Editorial

Dámy a pánové,

léto se blíží a s ním se i v Respektu objeví o něco méně politiky. Ještě předtím vám ale nabízíme reportáž ze Slovenska o tom, jaký vliv mají na tamní lidi reformy, které velmi pravděpodobně neminou ani nás. Z reportáže vyplývá, že život pod reformami je trochu složitější, než je zatím česká pravice ochotna přiznat. Nicméně i při pohledu na Slovensko zůstáváme přesvědčeni, že jejich cesta je rozumná a potřebná. Z dalších článků bych rád upozornil na případ ocelářského magnáta Zdeňka Zemka, který se pozoruhodně dokázal zbavit miliardových dluhů a dál podniká. Můžete číst komentář na straně 3 a reportáž na straně 9. A do třetice chci odkázat na kulturní rubriku, v níž najdete článek o tom, proč se v Česku jako zemi se světově proslulými skladateli vážné hudby vůbec nedaří jejich dnešním následovníkům.

Spokojené čtení přeje

Dámy a pánové,

léto se blíží a s ním se i v Respektu objeví o něco méně politiky. Ještě předtím vám ale nabízíme reportáž ze Slovenska o tom, jaký vliv mají na tamní lidi reformy, které velmi pravděpodobně neminou ani nás. Z reportáže vyplývá, že život pod reformami je trochu složitější, než je zatím česká pravice ochotna přiznat. Nicméně i při pohledu na Slovensko zůstáváme přesvědčeni, že jejich cesta je rozumná a potřebná. Z dalších článků bych rád upozornil na případ ocelářského magnáta Zdeňka Zemka, který se pozoruhodně dokázal zbavit miliardových dluhů a dál podniká. Můžete číst komentář na straně 3reportáž na straně 9. A do třetice chci odkázat na kulturní rubriku, v níž najdete článek o tom, proč se v Česku jako zemi se světově proslulými skladateli vážné hudby vůbec nedaří jejich dnešním následovníkům.

Spokojené čtení přeje

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 41 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

v25.gif • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 41 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.