Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Za filipojakubské noci hořely po kopcích ohně čarodějnic. Rozpočet se propadl do schodku hlubokého dvaačtyřicet miliard. Většina bank snížila úročení vkladů. Ministerstvo zemědělství vyhlásilo za státní tajemství informaci, kolik zvířat volně žije v českých lesích. Přiletěly vlaštovky. Věra Čáslavská oslavila šedesáté narozeniny. V Karlových Varech se u soutěže o nejhezčí dámský klobouk sešlo šest set zdejších i zahraničních aristokratů. To je opravdová katastrofa - oni se jich sice zbavili, ale za tu cenu, že jim koupili objekt, který vůbec není k bydlení, komentoval starosta Snědovic kroky radnice Dolních Beřkovic, která ve Snědovicích zakoupila dům pro komunitu třiceti beřkovických Romů a přestěhovala je do něj, aniž jim předtím řekla, že jde o léta neobývanou a uvnitř plesnivou kancelářskou budovu bez odpovídajícího sociálního zařízení. Richard Falbr se vrátil do sociální demokracie. Zástupci Česka se poprvé zúčastnili jednání evropských expertů na ochranu osobních dat ve válce s terorismem, které se konalo v Bonnu. Dolní komora zakázala reklamu na tabák. Česko navštívil Wej Ťing-šeng. Na pražské schůzce s lotyšskou prezidentkou Vairou Freibergaovou a litevským prezidentem Valdasem Adamkusem podpořil český prezident Václav Havel přijetí pobaltských zemí do NATO. ODS přišla s návrhem zrušit ministerstvo životního prostředí. Starobrno fúzovalo s Hostanem. Britský list The Guardian oznámil, že do jedné z prominentních zemí osy zla - embargovaného Iráku -…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 36 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 36 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.