Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

V terezínském kostele se konal koncert na památku několika set dětí z židovského ghetta v Bialystoku, které byly právě v tento čas před padesáti šesti lety odtransportovány přes Terezín do plynových komor Osvětimi. Po dálnici D11 u Poříčan běhal splašený kůň. Na hladinu Brněnské přehrady letos naposled vyplulo všech šest parníků zdejší rekreační flotily. V krvi Josefa Luxe se objevily bílé krvinky. V Prokopském údolí za Prahou se konala Velká podzimní slavnost. Kožená zpívala Eurydiku v Chatelet. Ministr průmyslu Miroslav Grégr navrhl vyznamenat Řádem bílého lva čínského velvyslance v Praze Jena Pchenga. Chceme-li zklidnit vypjatou situaci, musíme milionu a čtvrt našich stoupenců prokázat, že orientace na nás není k zahození, popsal deníku Právo svoje další plány předseda komunistické strany Miroslav Grebeníček. Do televize Galaxie vstoupila Patria Finance. Čtyři čeští policisté z desetičlenné skupiny určené do mezinárodního sboru na území Kosova se museli vrátit domů, protože se v Prištině zjistilo, že neumějí anglicky. Dismanův dětský rozhlasový soubor odletěl do USA zpívat Brundibára. Správa městských lesů nechala vykácet všechny stromy na Masarykově náměstí v Jihlavě. Na návštěvu Čech přijeli manželé Škvorečtí a předseda Evropského soudu pro lidská práva Luzius Wildhuber. V rozporu s předchozím slibem začalo město Ústí stavět betonovou ohradu kolem tamního sídliště obývaného Romy. Velvyslanec EU Ramiro Cibrian mi to před třemi měsíci řekl jasně: Bude-li…

42.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 32 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

42.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 32 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte