Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Otřesy brazilské ekonomiky vyvolaly paniku na pražské burze. Prezident Václav Havel se vrátil z Kanárských ostrovů. Přes okres Pelhřimov a Jindřichův Hradec se přehnala ničivá vichřice. Úspěšný start eura zchladil hlavy českým euroskeptikům. Vedení České rafinérské zvedlo ceny benzinu. Představitelé ODS a ČSSD začali jednat o vzájemném rozdělení míst v dozorčích radách strategických podniků. Chtěl bych to koupit pro kluka, vysvětlil bývalý majitel kladenské Poldovky Vladimír Stehlík, proč se zajímá o podmínky prodeje Šumavských skláren v Lenoře. U Moravského Krumlova se kácely duby. Uvolněná kutálející se kláda zabila ženu paběrkující dřevo v lese poblíž novojičínského Fulneku. V kostele Zvěstování Panny Marie v Uherském Hradišti bylo odkryto osm neporušených hrobů lidí s měděnými kříži. Nomura se rozhodla prodat Radegast. Před svým domem v Bratislavě byl zastřelen bývalý ministr Mečiarovy vlády Ján Ducký, podnikatel koketující s Chemapolem. U obce Ústrašín smetl prudký vichr ze silnice kamion. Vypukla plesová sezona. Premiér Miloš Zeman znovu veřejně obvinil předsedu Unie svobody Jana Rumla, že loni před volbami chystal spolu s Madeleine Albrightovou státní převrat. Měšťanský pivovar v Nové Pace začal stáčet pivo do nevratných lahví z plastu. V Praze vypukla chřipková epidemie. Ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že jeho před časem rozeslané zprávy o plošné likvidaci ortopedických oddělení malých nemocnic jsou falešné a nezakládají se na pravdě. To je…

04.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

04.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte