Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Domov

Tady nejde o růže

Ve čtvrtek 26. dubna se ve Vlašimi před budovou VB a v Benešově před okresním národním výborem bude konat protestní demonstrace. Občané chtějí tímto způsobem vyslovit nedůvěru špičkám okresní Bezpečnosti.

Ve čtvrtek 26. dubna se ve Vlašimi před budovou VB a v Benešově před okresním národním výborem bude konat protestní demonstrace. Občané chtějí tímto způsobem vyslovit nedůvěru špičkám okresní Bezpečnosti. Demonstrace by měla urychlit personální změny ve funkcích náčelníků místního a okresního oddělení Veřejné bezpečnost.

V noci z 12. na 13. dubna byl na vlašimskou pohotovost přivezen zmlácený muž s otřesem mozku a četnými pohmožděninami. Jmenoval se František Innemann. Za letmé asistence tisku a zvláště díky dvěma televizním šotům se tato událost dostala do širšího povědomí, proto jen stručná rekapitulace.Pravidelná schůzka Koordinačního centra OF Vlašim skončila toho včera těsně před desátou hodinou. Pár účastníků se při odchodu zastavilo ještě v restauraci hotelu Blaník, který je od nově přidělené zasedačky občanského fóra vzdálen slabých padesát metrů. V jedenáct třicet se pak i tady začali hosté pomalu zvedat. "Rozloučil jsem se s kolegy a šel domů. Kousek nad hotelem, kde normálně odbočuju z Komenského ulice do sídliště, šel směrem ke mně přes záhony růží mladík. Prohodil jsem něco v tom smyslu, že je těch kytek škoda, že by to šlo obejtí. A on mi řekl: Tady vůbec nejde o růže! Nevím proč, snad z tónu hlasu jsem pochopil, k čemu se schyluje. Sehnul jsem se, abych postavil na zem kufřík, a v tom okamžiku na mě zezadu skočil druhý chlap, kterého jsem si předtím nevšiml."Innemann padl na zem, rozrazil si hlavu a chvíli zřejmě ležel v krátkém bezvědomí. …

v07.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 19 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v07.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 19 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte