Měly by se trestat děti, když natáčí učitele na mobilní telefon?

Měly by se trestat děti, když natáčí učitele na mobilní telefon?
Jak by se měly tyto děti trestat?
Mají mít školy ve školním řádu zakotveny podmínky pro používání mobilů?
↓ INZERCE



Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].










