Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Oceány bez vatových tyčinek

Senátní výbor pro životní prostředí vzal vážně zprávy, že oceány zamořuje plastový odpad rychlostí jednoho popelářského vozu za minutu a ta rychlost se neustále zvyšuje, a doporučil Senátu, aby schválil evropskou směrnici zakazující používat jednorázové plasty. Výbor by rád zlomil i názor vlády, která chce normu EK změkčit, a prosadil ji včetně konce plastových vatových tyčinek.

Despekt:

Neprojedou!

Starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký (TOP 09) neumí prohrávat. Navzdory pravomocnému rozsudku Městského soudu v Praze, který zrušil opatření zamezující vjezdu kol do centra metropole, radnice stále nechává v ulicích omezující značení na cestách. Radnice se chystá znovu vyjednávat s lidmi, s nimiž soud prohrála, a zlomit jejich argumenty, které již u soudu uspěly. Přestože rozsudek platí – a argumenty na obou stranách jsou stále tytéž.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte