Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Kultura Kultura

Styl

Butiky, Letná
Butiky, Letná • Autor: Matěj Stránský

DŮM

FASHION WEEK

Butiky, Letná
Butiky, Letná • Autor: Matěj Stránský

Děti šly do školy, spadl první list a se stejnou pravidelností začala nová módní sezona. V Praze tak proběhl týden módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS18. Přinesl mimo jiné dva nové obchody a dva nové interiéry. Oba jsou minimalistické a oba těží z přirozené krásy domů na pražské Letné. V jednom se prodávají městské batohy návrhářky Alex Monhart a visí na panelech z plechu, osvěcuje je industriální světlo zářivek. Interiér navrhla architektka Monika Fišerová. Druhý je bílý, světlo je měkké a doplňuje ho paravan s motivem pralesa. Prodává se tu ručně šité luxusní krajkové prádlo návrhářky Terezy Vu.

ČLOVĚK

58_citat_repro Instagram

„Puntí sestřih the best.“

Komentář na Instagramu týkající se psíka herečky Kateřiny Hrachovcové, který se na fashion weeku objevil s kohoutem na páteři. Instagram se totiž minulý týden zaplnil outfity s hashtagem #mbpfw a nesčetnými komplimenty. Tahle sociální síť má módu ráda.  Tweetni to

VĚC

LETIŠTĚ A DŽÍNOVINA

Minulou sezonu si zahraniční novináři všimli, že Praha je rájem džínoviny. Své k tomu letos dodal i návrhář Jan Černý se svými „džínskami“. Jsou to vlastně dvě bundy sepnuté k sobě a je to odkaz na trik z letadla: když nemáte dost místa v zavazadle, vezmete si na sebe dvě bundy. Celou kolekci inspirovalo právě letiště a odpozorované příběhy: byli…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel, přihlaste se.
Čtěte již teď v našich aplikacích
App Store Google Play Amazon
I_obalka_R37
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte