Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Kultura Cooltura

Klikni a připoj se k nám

Třicátník Tomáš Vyskočil byl vždy filmový podnikatel, aniž musel filmy jakkoli tvořit nebo produkovat. Spíš se mu podařilo unikátním způsobem propojit programování a fanouškovství. Nikdy se nepokládal ani za klasického recenzenta s humanitním vzděláním, i když o filmech hojně psal. Vždy si udržoval pozici nadšence, koníčkáře a „uživatele filmové zábavy“. Zároveň dokázal kolem sebe sdružit lidi a nápady do své doby průkopnických projektů.

Prvním byl internetový magazín Filmpub, který vedl v letech 2001–2005. Pak přišel se stránkou o sérii Lost (Ztraceni), jež se časem transformovala v server EDNA, který se věnoval desítkám seriálů. Oba produkty se Vyskočilovi podařilo lukrativně prodat a ze světa filmu jako by zmizel do světa vyšších manažerských pozic v Atlasu, Volny, Seznam a H1. Nyní se vrací s webem nazvaným Filmtoro, který je teď ve zkušebním provozu a naplno má jet od září. Základní náplní stránky je nabídka filmů, které jsou ke zhlédnutí on-line za mírný poplatek. Není třeba brouzdat po síti, vše od HBO GO přes iTunes, Alzu až po Voyo nebo Aerovod (a v brzké budoucnosti i NetFlix) je na jednom místě, což momentálně činí kolem sedmi tisíc titulů.

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 45 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 45 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte