sipky.gif
sipky.gif

RESPEKT

respekt.gif
respekt.gif

Žádné lyže pro Kima

Severokorejský diktátor Kim Čong-un by rád měl ve své říši lyžařské středisko světové úrovně. Ale jeho rozhovory s výrobci lyžařského vybavení a vládami Francie nebo Rakouska jsou marné. Těm samým firmám a vládám neúnavně telefonuje Ken Kato, japonský bojovník za lidská práva, a od jakékoli spolupráce s tyranským režimem, který mučí své občany a pravidelně čelí humanitárním katastrofám, je odrazuje. A úspěšně. V hladovějící zemi se absurdní luxusní rezort za stamiliony amerických dolarů jen tak stavět nezačne.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Ostudný týden českého fotbalu

Nejprve po prohře v Itálii ztratila naše reprezentace šanci postoupit na světový šampionát v Brazílii a její trenér Michal Bílek musel rezignovat. Ve středu pak policie zadržela dvanáct fotbalistů podezřelých ze sázení na vlastní zápasy a ovlivňování jejich výsledků. Kauza přitom sahá až do první ligy, kterou drtivá většina reprezentantů prošla nebo v ní přímo hraje.

Respekt čtenářů

Organizátorům a dobrovolníkům happeningu Hostina pro tisíc, kteří upozornili na problém plýtvání jídlem.

Despekt čtenářů

Straně SPOZ za nominaci Miroslava Šloufa na pozici volebního lídra v Praze.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte