sipky
sipky • Autor: Respekt
RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Respekt  

Body pro Rusnokovu vládu

Ve všeobecné kritice, která míří na kabinet Jiřího Rusnoka, by nemělo zapadnout, že nová ministryně spravedlnosti Marie Benešová se zatím chová příkladně. Volání po přísném potrestání žalobců, kteří stíhali za korupci tři exposlance ODS, jež minulý týden Nejvyšší soud tohoto stíhání zbavil, rázně odmítla.

 

despekt
despekt • Autor: Respekt

DEspekt  

Pochybné argumenty pro Temelín 

Vládní zmocněnec pro dostavbu Temelína Václav Bartuška se ve své roli trochu prudčeji rozlétl. V rozhovoru pro server iHned líčí plán postavit další blok jaderné elektrárny jako nepopulární a odvážný krok, jímž šly dosavadní vlády proti většinovému názoru. Odkdy je názor prezidenta, hlavních stran i zástupců průmyslu v menšině?


Respekt čtenářů  

Miroslavu Kalouskovi za to, že jako jediný dokáže stát jasně a bez lavírování v opozici vůči prezidentu Zemanovi a „vládě odborníků“.

DEspekt čtenářů  

Expremiérovi Petru Nečasovi za přepjaté a emotivní komentáře zpochybňující práci policie a státních zástupců v probíhajících kauzách.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte