Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Editorial

Respekt - Despekt

06_respekt_ctk_R17_2010_n.jpg
06_respekt_ctk_R17_2010_n.jpg • Autor: ČTK

06_respekt_ctk_R17_2010_s.jpg
06_respekt_ctk_R17_2010_s.jpg • Autor: ČTK
Brilantní policejní zásah

Dnešní Respekt bude trochu netradičně osobní. Šéfredaktor tohoto listu byl očitým svědkem zásahu policie proti zločinci, který jako smyslů zbavený ujížděl v centru Prahy ukradeným autem. Situace, kdy do vzduchu létaly plechy z aut, pískaly brzdy, pálily se pneumatiky a tasily se zbraně, byla skutečně jak vystřižená z filmu. Velmi nelehkou situaci – všude byla spousta lidí, aut či tramvají – zvládli policisté naprosto brilantně, což zachytily i kamery. Taková policie stojí za to.

 

 

 

 

06_despekt_jaros_R17_2010_s.jpg
06_despekt_jaros_R17_2010_s.jpg • Autor: Respekt
Bízková pro ČEZ

Nová ministryně životního prostředí Rut Bízková rozprášila na svém úřadu sekci pro klima vedenou dnes už bývalým náměstkem Alešem Kutákem. Zdůvodnila to touhou zeštíhlit úřad a šetřit. Klimatická sekce patřila k hlavním kritikům firmy ČEZ a jeho záměru použít při rekonstrukci největšího znečišťovatele v zemi, elektrárny Prunéřov, zastaralé technologie. Ze strany ministryně se jedná o ústupek ČEZ, kterému až dosud bylo ministerstvo životního prostředí jako jediné schopné účinně oponovat. „Ochrana klimatu bude i nadále patřit mezi priority ministerstva životního prostředí,“ sdělila ministryně veřejnosti. Jaksi se tomu ovšem nedá věřit.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte