Nic jsme nezrušili

V reakci na článek O vlku veřejnoprávnosti (Respekt č. 18/06) bych chtěl znovu čtenáře Respektu i pana Vladimíra Justa ujistit, že nelžu, když tvrdím, že Česká televize nezrušila pořad o ekologii Na větvi. V únoru jen „ustoupil“ na ČT 2 olympiádě, v březnu a dubnu hokejovým zápasům. Od května do poloviny června ho diváci ČT 2 najdou v naší programové nabídce opět každé úterý odpoledne. V druhé půli června jej vystřídá fotbalový šampionát a na obrazovky se v týdenním intervalu vrátí v září. Pořad Hádání o přírodě, o kterém pan Just také psal, v současné chvíli doznává změny formátu. Jak se změna podaří, to mohou diváci posoudit během letošního podzimu.

Martin Krafl, tiskový mluvčí ČT

Rozhovor minulosti

Při čtení rozhovoru s paní poslankyní Fischerovou (Respekt č. 18/06) jsem si marně lámal hlavu, kdy vznikl. Před třemi, čtyřmi, pěti lety? Protože ctím profesionalitu redakce tohoto týdeníku, je mi jasné, že rozhovor vznikl v minulých dnech, o to víc však považuji za nutné vysvětlit, proč mám dojem, že jde o interview z hluboké minulosti.

Podle paní Fischerové „je v České televizi nejistota, Radě ČT nejde o to, aby byla kvalitní a konkurenceschopná, aby v ní pracovaly nezávislé osobnosti, a je patrná rezignace ČT na veřejnoprávnost“.…

200620-vobr-01obalkaVelka.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 43 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

200620-vobr-01obalkaVelka.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 43 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte