Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_520.gif
mobrazek_520.gif • Autor: Respekt

vobrazek_520.jpeg
Autor fotografie: Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Přišlo astronomické jaro. Na závěje ve vyšších polohách připadl nový sníh. Přiletěli čápi. Manželka bývalého prezidenta Václava Havla Dagmar se vrátila na jeviště vinohradského divadla. Noční oblohu ozdobily planety Venuše, Mars, Jupiter a Saturn. Tisíce Pražanů ze sídlišť Lhotka, Libuš a Kamýk se sjely k otevření bran nového periferního komplexu supermarketů Novo Plaza. Pro podezření z korupce byl zatčen tajemník ministra práce a předseda okresní buňky ČSSD v Hodoníně Jan Hanáček. Společnost Tiscali nabídla jako první firma českým zákazníkům rychlý internet za méně než 400 korun paušálu měsíčně. Přibylo nových 90 případů lidí nakažených virem HIV. V srbském Požarevaci pohřbili mrtvého Miloševiće. Nevím, proč jsme to udělali; kluci začali, a tak jsem se prostě přidal, odpověděl u soudu v Opavě dvacetiletý mládenec na otázku, proč spolu se svými dvěma kamarády loni v létě na opavském nádraží ubili k smrti člověka bez domova. V Praze proběhla olympiáda cestovního ruchu. Polostátní elektrárenský monopol ČEZ oznámil roční zisk v rekordní výši 22 miliard korun a jeho vedení upozornilo veřejnost, že firma co nevidět znovu zdraží elektrický proud. Zemřela Jaroslava Moserová. Ministerstvo zahraničí ostře protestovalo proti zákroku běloruské tajné policie, jejíž příslušníci v Minsku zbili českého reportéra Jana Rybáře a sebrali mu přenosný počítač se zpravodajstvím o demonstracích proti opětovnému…

v13.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 44 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v13.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 44 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte