Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Vláda se otřásla, ale vydržela. Začal nový židovský rok. Média informovala, že v Pákistánu byl zatčen Ramzí bin al-Šíbh, jeden ze strůjců loňského útoku na New York. Dějiny se soudit nedají, prohlásil na začátku soudního přelíčení Jozef Lenárt, který je společně s Miloušem Jakešem obviněn z rozvracení republiky v srpnu 1968. Normalizační seriál Malý pitaval z velkého města nahradí na obrazovce televize Prima normalizační Žena za pultem. Neznámí lupiči ukradli auto se sto padesáti miliony korun. Po půl roce bylo otevřeno bistro U Včelařů. Žižkov zarmoutil Conneryho. Divadlo Járy Cimrmana oslavilo pětatřicáté narozeniny novou hrou Afrika. Já jsem si myslel, že by se mohla cítit i myšlenkově svobodnější, kdyby tento krok učinila, odpověděl unionista Pavel Němec na otázku, proč jeho strana vyzvala svou bývalou předsedkyni, aby se vzdala poslaneckého mandátu. Hana Marvanová rezignovala na post místopředsedkyně sněmovny. Česko bylo přečíslováno. PPF zaplatila za Vladimíra Železného miliardu korun CME, kterou jí dlužil přes dva roky za porušení smluv. Policie stíhá sedm bývalých manažerů České spořitelny, kteří se měli dopustit miliardového podvodu. Na Barrandově se staví filmový ateliér o rozloze čtyř tisíc metrů čtverečních. Byla by to i mezinárodní ostuda, vysvětlil Jan Kavan v BBC své rozhodnutí nevzdát se poslaneckého mandátu, ačkoli nestíhá být na zasedáních sněmovny, protože je zároveň šéfem Valného shromáždění OSN v New Yorku. V zatopených…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.