Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Média informovala, že v Jugoslávii vypuklo povstání proti Miloševičovi a Izrael se ocitl na pokraji války. ČEZ požádal atomový úřad o spuštění Temelína. Na podzimní nebe vylétli draci. V krizovém centru RIAPS v Praze se hrálo na flétnu šakuhači. Vláda schválila privatizaci energetiky podle Grégra. Začaly odvody. Bezmála sedmdesát procent tuzemské populace se v průzkumu agentury STEM přiklonilo k názoru, že policie by měla mít právo střílet po demonstrujících občanech gumovými projektily. V Liberci řádil zápal mozkových blan. Kontroloři České potravinářské inspekce zjistili, že do Nescafé Classic se tajně přidává řepa. Vedení ČNB podalo trestní oznámení na bývalé vedení IPB. Policie vzala do vazby šestnáct lidí obviněných z účasti na nepokojích během nedávného summitu bankéřů Mezinárodního měnového fondu a Světové banky. Ministr spravedlnosti Otakar Motejl podal demisi a na jeho místo dočasně usedl místopředseda vlády Pavel Rychetský. Byl jsem ujišťován, že jsem nejvhodnějším kandidátem na toto místo, ale vedení banky se už rozhoduje pět měsíců a nezdá se, že by to mělo v dohledné době skončit, vysvětlil guvernér České národní banky Josef Tošovský, proč stáhl svou kandidaturu na post viceprezidenta Evropské banky pro obnovu a rozvoj. RadioMobilu spadla síť. Rakušané zablokovali českou jižní hranici. Vedení České televize stáhlo z programu jeden díl pravidelného reportážního pořadu Klekánice, protože byl velmi kritický ke společnosti Sazka. Ve srubu u Hodějovic…

42.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 28 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

42.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 28 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte