Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Prahu navštívil člen Létajícího cirkusu Monthy Pythona Terry Gilliam. Celé území státu zavalil sníh. Centrála Severoatlantické aliance oznámila, že dvanáctého března vstoupí Česko, Maďarsko a Polsko do NATO. Propuklo masopustní veselí. Z Petřína se jezdilo na snowboardech. Kožený prodal všechny lodě. Investiční banka zahájila vyplácení věřitelů zkrachovalé České banky. V mrazu a vichřici umrzli na hřebenech Krkonoš tři zbloudilí běžkaři. Ústavní soud rozhodl, že Dagmar Lastovecká je právoplatnou senátorkou. Z pražské burzy zmizelo dalších sedmnáct akcií a jejich počet se ustálil na třech stovkách z původních sedmnácti set. Počet kvalitních akcií zde přitom nepřevyšuje číslo tři, komentoval situaci na našem kapitálovém trhu Vladimír Fichtner, manažer investiční společnosti Pioneer. Vláda schválila dvojí občanství. Vicepremiér Pavel Rychetský v televizi prohlásil, že „naše tajná služba je už téměř zprivatizovaná a slouží bůhvíkomu“. Výbuch nastražené nálože poničil rodinný dům v Zastávce u Brna. U Manětína se čelně srazily dva nepřiměřeně rychle jedoucí zájezdové autobusy. V Olomouci se objevila úplavice. Ve Staré Boleslavi zahájilo činnost Středisko vzdušné suverenity. Jiří Pehe oznámil, že odejde z Hradu. Policie zesílila ostrahu britské a americké ambasády v Praze poté, co jejich pracovníci dostali z neznámých zdrojů zprávu, že jim v souvislosti s únosem kurdského vůdce Öcalana z Nairobi do Turecka hrozí teroristický útok. Život se má podle mě jenom žít, a ne…

09.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 22 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

09.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 22 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte