Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Vzdušné síly NATO poprvé zaútočily na pohyblivé srbské jednotky v Kosovu. Jako odvetu spojeneckým úderům namířilo Rusko své jaderné rakety na země Severoatlantické aliance. Slavia porazila Spartu. U Nové Huti havaroval kamion s nákladem smrtelně jedovatého kyanovodíku. Českými městy a vesnicemi křižovali koledníci. Česká exportní banka se rozhodla pomoci výhodnými půjčkami exportérům do Běloruska. Proč bych je nemohl sponzorovat? Měl jsem nějaké zájmy, a tak jsem je podpořil, aby třeba už konečně rozjeli tu svoji akci čisté ruce, vysvětlil podnikatel Josef Matoulek, obviněný již dva roky policií z miliardového tunelu na C.S. fondy, proč loni věnoval 860 tisíc korun sociálnědemokratické straně. ČSSD odmítla dar vrátit a předseda strany Miloš Zeman vyhlásil, že z hlediska vyššího principu mravního už přijetí daru od tuneláře není zločinem. Patnáctiletá žačka ztloukla svou učitelku před základní školou v Tachově. Zemřel Ivan Diviš. Na pražském Jižním Městě netekla celou noc pitná voda. Před velvyslanectvím Afghánské demokratické republiky demonstrovalo několik desítek mladých lidí za práva žen pod vládou Talibanu. Do rodinného hrobu na vinohradských hřbitovech v Praze byly uloženy ostatky Jaroslava Foglara. Obec spisovatelů vyzvala veřejnost k solidaritě s albánskými uprchlíky z Kosova a nadace Člověk v tísni zřídila pro tento účel u Investiční banky účet 350 350 350/5100. Nikdy jsem v Kosovu nebyl a neaspiruji na to, říct, že to vím, ale myslím si, že za odsun…

16.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 24 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

16.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 24 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte