Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Panda
 a nezávislost

Nové vedení Prahy se rozhodlo odstranit ze smlouvy o partnerství s Pekingem článek obsahující souhlas s politikou jedné Číny, která neuznává nezávislost Tchaj-wanu. Podle zástupců hlavního města je takový článek ve smlouvě mezi dvěma metropolemi nadbytečný. Pokud by protistrana s úpravou smlouvy nesouhlasila, je ve hře i její úplné vypovězení. Dohodu podepsalo bývalé vedení města v čele s Adrianou Krnáčovou (ANO) a Peking článkem podmiňoval zapůjčení pandy pražské zoo.

Despekt:

Nedodělal, pokračuje

„Buď si ji dodělá, nebo končí,“ jsou slova prezidenta Zemana z roku 2013 ohledně bezpečnostní prověrky hradního kancléře Vratislava Mynáře. Ten o ni sice usiloval, ale NBÚ mu ji nikdy neudělil. Mynář toto rozhodnutí úřadu zkoušel napadnout u soudu, minulý týden však žalobu stáhl. Údajně proto, že „přestal věřit v nestrannost justice“.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte