Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Chceme 
pomoci

Ačkoli ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) odmítá, aby si Česko vzalo do péče několik desítek nezletilých z uprchlických táborů v Řecku, lidé z organizace Češi pomáhají přišli s prohlášením, že v Česku existuje až dvě stě rodin, které jsou připraveny se dětí ujmout. Organizace vyzvala vládu, aby pomoc umožnila a vytvořila mezirezortní skupinu, která by navrhla přesný postup, jak děti k českým rodinám dostat.

Despekt:

Utajená

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO) se sešel s manažerem ruského Rosatomu, který se snaží získat miliardovou zakázku na dostavbu jaderného bloku v Dukovanech. O schůzce ministr ale veřejnost neinformoval a až na dotaz Deníku N dodal, že šlo jen o „prezentaci aktivit Rosatomu ve světě“ a ze schůzky „nebyly žádné důležité výstupy“. Zakázka je přitom citlivá především z politických a bezpečnostních důvodů.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte