Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Víc místa pro slepice

Obchodní řetězce Lidl, Tesco a Globus se zavázaly, že do roku 2025 ve svých prodejnách přestanou prodávat vejce od slepic chovaných v klecích. E-shop Rohlík.cz to chce udělat už v příštím roce. Obchodníci se tak rozhodli na základě televizní reportáže odvysílané Českou televizí, která ukázala otřesné životní podmínky slepic v klecovém chovu.

Despekt:

Na cizince česky

Cizinecká policie nabírá nové zaměstnance, nevyžaduje u nich ale znalost cizího jazyka. Ačkoli se tito policisté budou při práci setkávat převážně s lidmi, kteří nemluví česky, podle mluvčí cizinecké policie jazyky znát nepotřebují. „Když posíláme policisty do zajišťovacích zařízení, tak tam ti klienti ani nemluví nějakými světovými jazyky, tak by jim tato výbava k ničemu nebyla,“ uvedla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte